Co si vzít na tábor

Základní vybavení: spací pytel, deku, spolehlivou baterku a náhradní baterie, batůžek pro děti 1. - 3. třída, hrneček na nápoje, 2 - dílný ešus, polévkovou lžíci, malou lžičku. Stany nejsou vybaveny z hygienických důvodů matracemi. Prosíme rodiče, aby dětem přibalili pěnové karimatky nebo nafukovací matrace šíře 60 cm.

Oblečení: praktické šaty na cestu a výlety, šortky, krátké kalhoty, teplákové soupravy, tepláky i na spaní, trička, košile, spodní prádlo - dostatečné množství, podkolenky, ponožky - alespoň jedny na den, nejlépe dvoje, kapesníky, plavky, teplou bundu, svetry, pláštěnku, ramínko na oděv

Obuv: gumové holínky, sandály, sportovní obuv

Hygienické potřeby: žínku, sprchový gel a šampon, kartáček na zuby, zubní pastu, nádobku na vodu, hřeben, zrcátko, ručník, utěrku, toaletní papír

Ostatní: psací potřeby, pastelky, dopisní papíry, kapesné, drobné společenské hry nebo hudební nástroj

Vybavení na výlet pod širák: stavební plachtu s očky 2 x3 m (OBI,Globus) proti nepřízni počasí, karimatku, přiměřený a spolehlivý batoh s pevnými popruhy do kterého se vejde spacák, deka,plachta, potraviny. Toto se netýká děvčat a chlapců v 1. - 3. třídě. Dítě, které batoh nevlastní, prosíme, aby si jej zapůjčilo, neboť je pro tuto akci nezbytný!!!

Novinka: V letošním roce 2021 je téma celotáborové hry Cestování časem. Pro letošní ročník doporučujeme všem táborníkům přibalit jednobarevné bavlněné tričko na batik a pokud je to možné přivézt si kostým nebo rekvizitu k mimozemšťanům, budeme lítat raketou!

Dále doporučujeme vzít sebou DESINFEKČNÍ ANTIBAKTERIÁLNÍ GEL NA RUCE !

Doporučujeme nedávat dětem nepotřebné a cenné předměty (mobily, fotoaparáty, MP přehrávače, tablety), neručíme za případné ztráty. Pokud děti budou mít mobilní telefony, nejsme schopni zajistit pro takový počet dětí dobíjení, prosíme o pochopení. Kapesné dle uvážení. Je možno zakoupit limonády, sušenky, pohledy, nanuky.

Děti vyráží na výlet pod širák.